0 ks

0,00

0

0,00€

Upínanie

Spoločnosť MACK Werkzeuge AG bola založená v roku 1986. Od samého začiatku sa spoločnosť špecializuje na oblasť upínania. Vďaka viac ako 30-ročným skúsenostiam, inováciám, prieskumu a znalosti trhu sa spoločnosť MACK stala špecialistom na upínanie obrobkov a nástrojov. Od zavedenia vlastného systému riadenia kvality v roku 2004 je spoločnosť MACK Werkzeuge AG certifikovaná podľa normy kvality ISO 9001. Dodržiavanie kvalitatívnych noriem každoročne kontroluje nezávislý inštitút. Produkty MACK sú zárukou kvality. Spoločnosť CNC Expert patrí k významných predajcom upínacej techniky MACK na Slovensku. Zároveň Vám pomôže pri výbere vhodného upínania.

Spoločnosť TAIKI vznikla v 70.rokoch minulého storočia v Taiwane. Vďaka viac ako 30-ročným skúsenostiam, inovatívnym technológiám a zvyšovaniu kvality patrí TAIKI k svetovej špičke v oblasti upínania. Dôkazom je i spolupráca s japonskou spoločnosťou Kitagawa a inými medzinárodnými partnermi. Čeľuste na upínanie obrobkov patria k významnej produktovej rade spoločnosti TAIKI. Vďaka špeciálnym materiálom, kvalite, cene, know-how, vývoju a mnohoročným skúsenostiam sa presadili na svetovom trhu. Kvalita a čo najlepšie uspokojenie zákazníkov je hlavným mottom spoločnosti TAIKI. Spoločnosť CNC Expert patrí k významných predajcom čeľustí TAIKI na Slovensku. Zároveň Vám pomôže pri výbere vhodného upínania.

Spoločnosť EROGLU vznikla v roku 1978 v Turecku. Založil ju Nusret Eroglu. EROGLU vyrába upínacie nástroje pre CNC obrábacie stroje. Spoločnosť EROGLU sa stala lídrom v oblasti upínania nielen v Turecku, no expeduje do viac ako 56 krajín celého sveta, vrátane Blízkeho východu. Výroba pre celý svet sa uskutočňuje vo výrobnom stredisku v tureckom meste Bursa, vo výrobnej hale o rozlohe 15.000 m2 a celkovej ploche 65.000 m2. Distribúcia pre európsky trh sa uskutočňuje z Nemecka, kde je k dispozícii sklad s rozlohou 2.000 m2. Upínacie nástroje EROGLU sú certifikované. Vďaka 40-ročným skúsenostiam v odbore upínania ponúka spoločnosť EROGLU kvalitu, spoľahlivosť a dlhú životnosť. Spoločnosť CNC Expert patrí k významných predajcom upínacích nástrojov EROGLU na Slovensku. Zároveň Vám pomôže pri výbere vhodnej upínacej techniky pre Vašu výrobu.

Rodinný podnik KEMMLER Präzisionswerkzeuge GmbH v Mössingene pri Stuttgarte v Nemecku vyvíja, vyrába a distribuuje inovatívne a kvalitné upínacie nástroje.  Spoločnosť KEMMLER založil v roku 1997 Fritz Kemmler. V súčasnosti ju vedie druhá generácia rodiny Kemmlerovcov. Spoločnosť sa etablovala na vnútroštátnom a medzinárodnom trhu vďaka inováciám a  nadpriemernej úrovni kvality v oblasti upínania. Nástroje KEMMLER sa tak stávajú synonymom presnosti, dokonalosti, spoľahlivosti a kvality nielen v strojárskom priemysle, ale aj letectve, automobilovom priemysle, či v lekárskej technike. Spoločnosť CNC Expert patrí k popredným predajcom nástrojov značky KEMMLER na Slovensku. Zároveň Vám pomôže pri výbere vhodného upínacieho nástroja.


Spoločnosť BISON-BIAL bola založená v roku 1948 v Poľsku. V súčasnosti patrí nielen k najväčším výrobcom kovoobrábacích nástrojov v Poľsku, ale aj k svetovým lídrom v tomto odvetví.  Spoločnosť BISON na svojom začiatku vyrábala len dielenské a strojné zveráky, no od roku 1950 začala s výrobou skľučovadiel. Súčasná rozsiahla produktová rada spoločnosti BISON je dobre známa na domácich i medzinárodných trhoch. Vďaka viac ako 60-tim rokom skúseností a technologického rozvoja sa výrobky BISON vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou a presnosťou. BISON je popredným svetovým výrobcom upínacích nástrojov a iného príslušenstva k obrábacím strojom. V súčasnosti sa výrobky BISON predávajú vo viac ako 70 krajinách sveta. Sortiment spoločnosti BISON zahŕňa viac ako 20.000 výrobkov, vrátane skľučovadiel, zverákov, VDI upínačov a iných upínacích nástrojov. Nástroje sú certifikované a prispôsobujú sa požiadavkám zákazníkov. Kvalita na prvom mieste je mottom spoločnosti BISON. Spoločnosť CNC Expert patrí k významných predajcom upínacích nástrojov BISON na Slovensku. Zároveň Vám pomôže pri výbere vhodného upínania.

Zdroj:
www.mack-werkzeuge.de
www.taiki-jaws.com
www.eroglumakina.com
www.kemmler-tools.com
www.bison-bial.com