0 ks

0,00

0

0,00€

Doprava a cena

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service (SPS), a to na dobierku alebo priamym doručením tovaru po pripísaní platby vopred na náš účet.

Spoločnosť SPS je spoločnosť s niekoľko ročnou tradíciou na Slovensku, ale aj na celom svete. Je známa vysokou kvalitou poskytovaných služieb.

SPS garantuje dodanie zásielky do Vašich rúk do 24 hodín od prevzatia zásielky z nášho skladu. Vami objednaný tovar, ktorý je skladom, doručíme do 48 hodín mimo sviatkov a dní pracovného voľna pri objednávke na dobierku. V prípade platby na náš účet, posielame tovar skladom po zaúčtovaní bankou (obyčajne 3 pracovné dni).

V prípade objednania tovaru, ktorý nie je skladom a je na objednávku, doba dodania sa predlžuje na 3-10 pracovných dní (v závislosti od dostupnosti na externom sklade a doby dodania na náš interný sklad).

Pred dodaním tovaru Vás kuriér SPS bude kontaktovať na telefónnom čísle, ktoré ste zadali pri Vašej objednávke. V deň doručenia dostanete sms alebo e-mailovú notifikáciu.

Dopravné, balné a manipulačné poplatky účtujeme štandardné zásielky vo výške max. 5,00€ bez DPH. Pri nadrozmerných a hodnotných zásielkach účtujeme prepravné podľa cenníka prepravcu.