0 ks

0,00

0

0,00€

CNC riadiace sytémy

FANUC je popredným globálnym výrobcom systémov pre automatizáciu výroby s viac ako 60-ročnými skúsenosťami z vývoja numerického riadenia. FANUC má po celom svete nainštalovaných 4 milióny CNC systémov, 20 tisíc laserových systémov a spokojných zákazníkov vo všetkých kútoch sveta. S viac než 60-ročnými skúsenosťami ponúka FANUC najširší rozsah ponuky CNC systémov v priemyselnej oblasti, od cenovo výhodných, ale výkonných riadiacich jednotiek po vysoko produktívne riadiace systémy pre zložité stroje, s rýchlym programovaním a jednoduchou obsluhou zaručujúcou najvyššiu kvalitu a krátke časy spracovania. Týmto spôsobom zvyšuje produktivitu.

NC riadiaci systém FANUC 0i MF

CNC séria 0i model F poskytuje ideálne základné riešenie pre viacnásobné riadiace operácie. Je pripravený ihneď na použitie, disponuje najnovšou generáciou hardvéru a kompletným balíkom štandardného softvéru. Ak chcete maximalizovať produktivitu pre špeciálne aplikácie, môžete ho ľahko prispôsobiť pomocou viacerých doplnkových funkcií. Kombinácia neprekonateľnej hodnoty s bezkonkurenčným výkonom a spoľahlivosťou je väčšinou spájaná s vysokovýkonnými systémami.

Vlastnosti
Až 12 osí, 6 osí vretena a 2 dráhy
Až 2 ďaľšie výstupy pre riadenie nakladania súčiastok
4-osé simultánne a 3 + 2-osé obrábanie
Pripravený na použitie s integrovaným softvérovým balíkom
Vynikajúci pomer výkonu a ceny
Integrovaná bezpečnostná funkcia FANUC Dual Check
Dielenské programovanie prostredníctvom MANUAL GUIDE i alebo TURN MATE i
Ďalšie funkcie pre jednoduché prispôsobenie sa zákazníkovi
Integrovaný vysokorýchlostný PMC
Vysokorýchlostný a vysokokvalitný balík pre obrábanie
Načítanie 400 riadkov dopredu
Všeobecná funkčnosť, údržba, systém a funkcia PMC s CNC sériou 30i-MODEL B

FANUC MANUAL GUIDE i

MANUAL GUIDE i podporuje sústruženie, frézovanie a multifunkčné obrábanie. Môže byť použitý pre jednoduché stroje rovnako tak i na veľmi pokročilých obrábaniach. Tento softvér je postavený na štandardnom formáte CNC ISO kódu a poskytuje ergonomické grafické užívateľské rozhradnie (GUI) s užívateľsky prívetivými ikonami. Všetky podstatné informácie sú zobrazené na jednej CNC obrazovke. Výhodami sú: asistované a konverzačné programovanie obrábacích cyklov, ľahké programovanie dielov, ľahké modelovanie a celkovo vyššia produktivita vďaka zníženiu celkového času od výkresu k obrábaniu.

NC riadiaci systém SIEMENS Sinumerik 828D

Sústruženie a frézovanie na štandardizovaných strojoch, ako aj jednoduchá automatizácia brúsok, to je miesto, kde SINUMERIK 828D ADVANCED, SINUMERIK 828D a SINUMERIK 828D BASIC, so svojim jedinečným výkonom, dosahujú vysoké štandardy týkajúce sa produktivity. SINUMERIK  spája v jedno automatizáciu, technologickú kompetenciu a digitalizáciu, čo zvyšuje produktivitu. CNC riadiace systémy SINUMERIK sa stali optimálnymi riešeniami pre kusovú alebo sériovú výrobu jednoduchých či zložitých produktov.

Frézovanie na štandardizovaných strojoch – CNC SINUMERIK 828 stanovuje kritéria so svojim jedinečným výkonom.

Vlastnosti
Panelový kompaktný CNC
Technológie: sústruženie, frézovanie, brúsenie
Až 10 osí / vretien + 2 pomocné osi
Až 2 obrábacie kanály
10.4“ farebný displej / 15.6“ dotykový displej
S7-200 PLC

Náročné podmienky
Predná strana ovládacieho panelu vyrobená z liatiny, panelový CNC dizajn s dobre prepojeným rozhraním a vysokým stupňom ochrany IP 65, robia SINUMERIK 828 spoľahlivým partnerom aj v nepriaznivom prostredí.

Bezúdržbový
Vďaka konfigurácii bez ventilátora alebo pevného disku a technológii ukladania NV-RAM bez akumulátorovej batérie sú ovládacie prvky SINUMERIK 828 úplne bezúdržbové.

Inteligentný a jednoduchý pre užívateľa
Vďaka plnohodnotnej QWERTY CNC klávesnici s nízkymi tlačidlami a 10.4“ TFT farebným displejom alebo 15.6“ dotykovým displejom s vysokým rozlíšením je možné ovládacie prvky SINUMERIK 828 ľahko ovládať. Karty USB, CF (len 10.4“) a rozhrania RJ45 na čelnej strane ovládacieho panela umožňujú rýchly prenos dát CNC jednoduchým spôsobom.

NC riadiaci systém HEIDENHAIN TNC 620

TNC 620 je kompaktný a ľahko čitateľný. TNC 620 je kompaktný, avšak má všestranné súvislé ovádanie až pre päť riadených osí. Vďaka svojmu flexibilnému ovládaniu a programovateľnosti orientovanej na výrobu, s interaktívnym programovaním HEIDENHAIN alebo s offline programovaním – a s jeho rozsahom funkcií, je obzvlášť vhodný pre použitie na univerzálnych frézovacích, vŕtacích a vyvŕtavacích strojoch najmä pre:
Sériovú aj kusovú výrobu
Budovanie strojárskej výroby
Výskum a vývoj
Prototypy a skúšobné zariadenia
Servisné práce
Školiace a vzdelávacie zariadenia

Univerzálne frézky
Programovanie voľných kontúr
Frézovacie cykly pre zložité kontúry
Rýchle prednastavenie pomocou dotykovej sondy HEIDENHAIN

Vŕtacie a vyvŕtavacie stroje
Cykly na vŕtanie, vyvrtávanie a vyrovnanie vretena
Cykly pre vzory lineárnych a kruhových bodov

 

Zdroj:
www.priminer.com