0 ks

0,00

0

0,00€

O nás

PRIMINER – CNC STROJE S KOMPLEXNÝM SERVISOM

Na slovenskom trhu s CNC strojmi vznikla nová spoločnosť CNC Expert, spol. s.r.o. Zákazníkom ponúka nielen predaj a servis strojov, ale komplexne rieši celý proces kovoobrábania. Aktívne pomáha pri kúpe nového CNC stroja od výberu toho najvhodnejšieho typu pre zákazníka, cez inštaláciu, školenie obsluhy až po pravidelný servis  a  podporu. Spoločnosť je výhradným predajcom obrábacích strojov PRIMINER na území Slovenska. Okrem predaja strojov ponúka aj široký sortiment nástrojov, upínacích prvkov a meracej techniky.

CNC EXPERT

Spoločnosť CNC Expert vznikla v roku 2017 ako dcérska spoločnosť firmy Vercajch centrum, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už vyše 20 rokov ako veľkodistribútor náradia pre profesionálov. Tím CNC Expert tvoria odborníci s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti trieskového obrábania. Zákazníkom poskytujú nielen pomoc a podporu pri výbere a kúpe stroja. Zabezpečujú i záručný a pozáručný servis, školenia a doškoľovania obsluhy, konzultácie a poradenstvo, vypracovávanie časových štúdií vrátane vypracovania kompletnej technológie obrobku podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka. Súčasťou je aj dodanie náhradných dielov a iného špeciálneho príslušenstva.

CNC STROJE PRIMINER

Skupina spoločností PRIMINER Machine Tools, bola založená globálnym tímom, ktorý pracuje v oblasti výroby CNC  obrábacích strojov viac ako 15 rokov. PRIMINER vyrába CNC obrábacie centrá  s najlepším pomerom výkonu a ceny na štyroch rôznych miestach na svete. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza neďaleko Hongkongu v Číne, kde je sústredená najväčšia časť výroby. Spolu so strategickým európskym ústredím v Nemecku má Priminer vytvorenú globálnu sieť predaja a služieb.

Spôsob výroby stroja ovplyvňuje jeho výkon. Inžinieri a konštruktéri navrhujú stroje vždy s dôrazom na požiadavky zákazníkov a používajú komponenty výlučne od kvalitných svetoznámych dodávateľov s cieľom zaručiť dlhodobú spoľahlivosť a výkon. Výrobný proces je dôsledný a kontrola kvality je zabezpečená od samého začiatku, od výberu dodávateľov materiálu až po prepravu a inštaláciu.

Stroje spĺňajú všetky normy a požiadavky EÚ. Vyrobené stroje sú ešte pred expedovaním testované na 48 hodín prevádzky, aby bola zabezpečená kvalita a správne nastavenia každého stroja. Úplný záznam o výrobnom procese každého stroja, ktorý obsahuje špecifikácie komponentov a všetky informácie získané počas výroby umožňuje rýchlu reakciu v prípade potreby servisu a dodania náhradných dielov.

Stroje sa predávajú vo viac ako 20-tich krajinách a získali si spokojnosť zákazníkov. Stroje PRIMINER je možné vidieť v predvádzacom centre spoločnosti CNC Expert vo Zvolene. V prípade záujmu má zákazník možnosť vyskúšať si stroj v priestoroch spoločnosti, prípadne vidieť, ako stroje reálne pracujú v prevádzkach u zákazníkov.

SERVIS

Servisní technici spoločnosti CNC Expert poskytujú zákazníkom rýchly a kvalifikovaný záručný a pozáručný servis nielen strojov PRIMINER, ale aj väčšiny ostatných značiek CNC strojov s riadiacim systémom Fanuc.

SOFTWARE

Pre efektívnejšiu prípravu NC programov pre CNC obrábacie stroje ponúka spoločnosť zákazníkom technologický softvér GibbsCAM, ktorý umožňuje plynulú integráciu s akýmkoľvek CAD systémom. S GibbsCAMom je príprava NC programov flexibilná, rýchla a spoľahlivá.

NÁSTROJE

V oblasti nástrojov CNC Expert spolupracuje s celosvetovo uznávanými výrobcami a dodávateľmi, najmä so spoločnosťou KORLOY. Ponúka široký sortiment tvrdokovových nástrojov a nástrojov na báze vymeniteľných rezných  doštičiek pre  operácie sústruženia, frézovania, vŕtania, vystruhovania a rezania závitov. Z pohľadu upínania nástrojov sú to spoločnosti EROGLU, KEMMLER a TAIKI.