0 ks

0,00

0

0,00€

Nástroje

Spoločnosť KORLOY bola založená v roku 1966. Už od svojho vzniku patrí k svetovým výrobcom tvrdokovových nástrojov. V súčasnosti sa radí k špičke v oblasti výroby kovoobrábacích nástrojov, a to vďaka neustálemu výskumu, vývoju a odvážnym inováciám. Nástroje KORLOY sú známe svojou kvalitou nielen v Kórei, no vyvážajú sa do viac ako 80 krajín sveta. Nástroje KORLOY sú certifikované podľa ISO noriem a vyrábané inovatívnou technológiou. K hlavným produktovým radám spoločnosti KORLOY patria nástroje z oblasti ISO sústruženia, frézovania, obrábania závitov, vŕtania, vyvŕtavania, či multifunkčných nástrojov. Nástroje KORLOY sú navrhnuté pre každú aplikáciu. Napr. rezné doštičky potiahnuté PVD odolajú vysokým teplotám, oxidácii, vyznačujú sa vysokou tvrdosťou a odolnosťou. Rezné doštičky potiahnuté CVD sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči opotrebeniu. Nástroje KORLOY zvyšujú produktivitu a ponúkajú komplexné riešenia pre Vašu výrobu. Vďaka novým technológiám, výskumu, vývoju a know-how patria nástroje KORLOY k svetovej špičke v oblasti kovoobrábania. Spoločnosť CNC Expert patrí k oficiálnym predajcom nástrojov KORLOY na Slovensku. Zároveň Vám poradí pri výbere vhodného KORLOY nástroja pre Vašu výrobu.

             

Spoločnosť JIMMORE International Corp. vznikla v roku 1987 v Taiwane. JIMMORE patrí k popredným výrobcom kovoobrábacích nástrojov. Ponúka najnovšie technológie nielen pre taiwanský, ale aj svetový trh. Nástroje JIMMORE sú certifikované a vďaka kvalite a viac ako 30-ročným skúsenostiam, uznávané na celom svete. Využívajú sa v rôznych priemyselných odvetiach. Významnou produktovou radou spoločnosti JIMMORE je NINE9. Značka NINE9 vznikla v roku 1994 ako označenie špeciálnych kovoobrábacích nástrojov spoločnosti. Logo NINE9 vychádza z čínskych znakov, ktoré znamenajú „dlhú životnosť“. Tieto slová vystihujú významnú vlastnosť nástrojov produktovej rady NINE9. Značka NINE9 patrí k lídrom na trhu a inovátorom v oblasti výroby kovoobrábacích nástrojov. Významnou produktovou radou spoločnosti je značka SLOKY. Patrí k špičke v ponuke momentového náradia. Spoločnosť CNC Expert ponúka nástroje JIMMORE na Slovensku a pomôže Vám pri výbere správneho JIMMORE a NINE9 nástroja pre Vašu výrobu.

Spoločnosť STANNY Machine Tools Co. Ltd. bola založená v roku 1987. Hlavným mottom spoloťnosti je ponúkať kvalitné nástroje s kvalitným popredajným servisom. Spoločnosť STANNY sa špecializuje na výrobu kovoobrábacích nástrojov, najmä vyvrtávacích nástrojov.  V roku 1996 predstavila spoločnosť dva systémy vyvrtávania, ktoré je možné zostaviť tak, aby zvládli rôzne veľkosti a hĺbky otvorov. Jedným z nich je systém na hrubé vŕtanie. Druhým je systém na jemné, mikroprecízne vŕtanie. Značka STANNY patrí k lídrom a inovátorom v oblasti vyvrtávacích nástrojov. Spoločnosť CNC Expert predáva nástroje STANNY na Slovensku a pomôže Vám pri výbere správneho STANNY vyvrtávacieho nástroja pre Vašu výrobu.

VARGUS je popredný svetový výrobca kvalitných nástrojov pre kovoobrábanie. Spoločnosť VARGUS bola založená v roku 1960 v izraelskom Nahariya. Je súčasťou skupiny NEUMO Ehrenberg Group, jednej z najväčších európskych súkromných výrobcov a distribútorov kovoobrábacích nástrojov. Spoločnosť VARGUS sa už od svojho vzniku stala priekopníkom prelomových riešení v oblasti kovoobrábania. VARGUS ponúka inovácie a špičkové riešenia v 3 hlavných produktových radoch, a to VARDEX v oblasti obrábania závitov, GROOVEX v oblasti sústruženia a frézovania a SHAVIV v oblasti odihlovacích nástrojov a dokončovacích prác. VARGUS patrí už 60 rokov k medzinárodne uznávaným výrobcom kovoobrábacích nástrojov. Nástroje spoločnosti VARGUS sú certifikované podľa noriem ISO a predávajú sa po celom svete. Spoločnosť CNC Expert patrí k popredným predajcom nástrojov VARGUS na Slovensku a pomôže Vám pri výbere správneho VARGUS nástroja pre Vašu výrobu.

Spoločnosť ECHAINTOOL PRECISION CO., LTD. je profesionálnym výrobcom kovoobrábacích a sústružníckych nástrojov. ECHAIN je poprednou a známou značkou kovoobrábacích nástrojov nielen v Taiwane, ale i vo svete. ECHAIN ponúka viac ako 3000 rôznych druhov kvalitných nástrojov. Nástroje ECHAIN, vyrábané v Taiwane, sú ISO certifikované a spĺňajú všetky požiadavky na kvalitu. Získali ocenenie Taiwan Excellence Award a pozitívne referencie od mnohých leteckých a automobilových spoločností celého sveta. Spoločnosť CNC Expert ponúka nástroje ECHAIN na Slovensku a pomôže Vám pri výbere správneho ECHAIN nástroja pre Vašu výrobu.

 

Zdroj:
www.korloy.com
www.jic-tools.com.tw
www.stanny.com.tw
www.vargus.com
www.echaintool.com